VÝJEZD „54“

Ve středu 2.11.2016 ve 23:59 byla chyňavská jednotka vyslána k požáru do obce Kladno. Dle oznamovatele se mělo jednat o požár bývalé nádražní budovy využívaná jako sklad stavebnin. Průzkumem zasahujících profesionálních hasičů bylo zjištěno, že požárem je již zasažena část budovy plamenným hořením. Velitel zásahu si na místo ihned povolal posilové jednotky. Chyňavští hasiči na místě prováděli hasební zásah a průzkum z automobilového žebříku za pomoci termokamery. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Po dvou hodinovém zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.

http://www.pozary.cz/clanek/149315-pri-pozaru-skladu-v-kladne-zachranili-hasici-majetek-za-pet-milionu-vyhlasen-byl-druhy-stupen-poplachu/

technika: CAS 32/9000/540-S3R

ostatní jednotky: HZS SČK-PS Kladno, HZS SČK-PS Slaný, HZS SČK-PS Stochov, JSDHO Braškov, JSDHO Unhošť, JSDHO Hřebeč, JSDHO Pchery, JSDHO Zákolany

no images were found