VÝJEZD „55“

Ve středu 9.11.2016 v 10:06 byla chyňavská jednotka vyslána k požáru do obce Beroun. Již při prvotních informacích bylo jednotce sděleno, že se jedná o prověřovací cvičení. Cvičení bylo uskutečněno v kulturním domě Plzeňka, kde námětem cvičení byl vznik požáru způsobený závadou na elektroinstalaci. Uvnitř objektu se mělo nacházet několik stovek lidí. Cvičení bylo zaměřeno na vyhledávání osob v neznámém zakouřeném prostředí. Hasiči dále pomáhali zdravotnické záchranné službě se tříděním zraněných osob. Na místo události byla vyslána jednotka s technikou CAS 25 Liaz. Posádka CAS 32 Tatra tvořila zálohu na požární stanici Beroun.

http://www.pozary.cz/clanek/149833-pet-hasicskych-jednotek-vyjelo-k-proverovacimu-cviceni-v-budove-spolecenskeho-domu-plzenka-v-beroune/

technika: CAS 32/9000/540-S3R, CAS 25/2500/400-S2Z

ostatní jednotky: HZS SČK-PS Beroun, HZS SČK-PS Hořovice, JSDHO Králův Dvůr, JSDHO Zdice

no images were found