VÝJEZDY „57“ a „58“

V neděli 4.12.2016 v 17:22 byli chyňavští hasiči vysláni k požáru dopravního prostředku na komunikaci č. 118 v oblasti Dědkova Mlýna. Již cestou k zásahu se jednotka musela vypořádat s velmi silnou námrazou na komunikaci. Po příjezdu na místo události jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o 2 dopravní nehody na sobě nezávislé. O požár se nejednalo. Následně se na místo události dostavili i profesionální hasiči. Jednotky společně provedly protipožární opatření na obou vozidlech. Z důvodu silné ledovky byl úsek komunikace Chyňava-Malé Kyšice uzavřen policií ČR. Při dopravních nehodách se zranili 2 soby, které byly předány do péče zdravotnické záchranné služby. Jednotky dále provedly přetočení jednoho z vozidel zpět na kola. Na místě zůstala jednotka z Chyňavy pro poskytnutí zázemí účastníku nehody. Na místo události byla v průběhu zásahu povolána správa a údržba silnic.

technika: CAS 25/2500/400-S2T, DA VW Transporter – L1Z

ostatní jednotky: HZS SČK-PS Beroun

no images were found