Soutěže 2012

12.05.12 – Chyňava, okrsková soutěž.
V sobotu 12. května 2012 se v bývalých kasárnách konala okrsková soutěž. Letos se zúčastnilo sedm družstev mužů (Chyňava, Železná, Malé Přílepy, Lhotka, Stradonice, Žloukovice, Hýskov) a dvě družstva žen (Chyňava, Malé Přílepy – Modré). Na 100m překážek předvedli naši kluci slušné výkony a součtem časů byli první. Holky zůstaly součtem časů o necelou vteřinku za děvčaty Malé Přílepy- Modré. Za pochvalu by stál běh Monči Karlíkové s nejlepším časem 20,86 s. V útoku měli naši kluci čas 26,20 a děvčata 27,45. Ani jeden z těchto časů nebyl na první místo, protože ženy z Malých Přílep i muži ze Lhotky předvedli časy lepší. A tak celkově naši muži i ženy skončili na druhých místech – s postupem na okres.

26.05.12 – Hořovice, Okresní soutěž v PS.
V sobotu 26.května se konala Okresní soutěž v Hořovicích. Zúčastnili se muži i ženy s touhou postoupit na kraj. Ale štěstí nepřálo ani jednomu družstvu. Muži měli čas útoku 26,35s který byl druhý. Nejlepší útok měla Lhotka. Štafetu běžely dvě skupiny po čtyřech. První skupina (považována za horší) zaběhla čas 77,48s , druhá štafeta byla bohužel diskvalifikována. Kluci tak skončili na druhém místě po Lhotce. Holky do poslední chvíle nevěděly, jestli na soutěž pojedou, kvůli neúplnému složení. Nakonec se tým poskládal a holky měly čas štafety druhý a čas útoku čtvrtý. Skončily tak stejně jako kluci na druhém místě. Vyhráli ženy Malé Přílepy-modré.

no images were found

23.06.12 – Železná, Výročí 110 let založení SDH a soutěž “ O putovní pohár starosty obce Železná“

09.06.12 – Trubín, 12. ročník Memoriálu zasloužilých hasičů

06.07.12 – Žloukovice, 12.ročník Žloukovického brodění
V pátak 6.července 2012 se konal 12.ročník Žloukovického brodění. Jelikož naši kluci jezdí v tomto termínu na vodu, složilo se jen jedno družstvo mužů a jedno žen. Den před soutěží jsme jeli trénovat slaňování z mostu a raft. Letos bylo vody hodně, takže slaňování do řeky bylo nahrazeno slaňováním na břeh. Naši kluci běželi ve složení – Jarolav Pivoňka, Jan Vejvoda, David Strial a Petr Doubek. Doběhli s časem 8:15 a z celkových 10 týmů vyhráli. I ženských družstev zde bylo letos více než obvykle a holky ve složení Romana Bauerová, Zuzana Lepičová, Kateřina Husáková a Lucie Bauerová zaběhly z pěti týmů čas 7:59 a obhájily také první místo.

18.08.12 – Lhotka, 9.ročník O putovní pohár Lhotky.
V sobotu 18.srpna 2012 se konal 9. ročník soutěže O putovní pohár Lhotky. V soutěži se nám příliš nedařilo. Štěstí nepřálo ani jednomu z našich družstev, i když po štafetě, kterou měli muži i ženy první, to vypadalo vcelku nadějně. Obě družstva byla v požárních útocích diskvalifikována. Muži po uklouznutí závodníka a pádu sacího koše do nádrže, ženy pro nesplnění disciplíny. Útok byl rozběhlý nadějně, stejně jako u mužů, ale Eliška nestihla zasednout při výstřiku céčko, hadice jí vylítla z ruky a útok se musel ukončit. Můžeme být rádi, že se nestalo nic vážného. Ženy tak odjely domů s 5.místem. Muži po součtu umístění na 6.místě z celkových deseti.

01.09.12 – Stradonice, 14. ročník soutěže „O Pohár Berounky“.
V dopoledních hodinách v sobotu 1.9.2012 se uskutečnila soutěž „Na Berounce“. Tentokrát byli pořadateli hasiči ze Stradonic, kteří svou úlohu zvládli na výbornou a nebýt několika výstřelků které, ale k tomuto druhu soutěže patří, byla by to soutěž vynikající. Zde se běhá štafeta a trochu netradiční požární útok, při kterém se voda nabírá z řeky a hadice se rozhazují. Byly zde pouze 2 týmy žen, Chyňava a ženy z Malých Přílep. Štafetu jsme měly o pár vteřin horší než soupeř a tak stejně rozhodoval útok. Při tom byly holky z Malých Přílep diskvalifikovány a tak nám stačilo útok dokončit. To se povedlo a oproti našemu tréninku, z kterého jsme odcházely zklamané, se nám zde povedl na výbornou. Kluci měli po štafetě zvednutý červený praporek, ale po natočeném videu byl odvolán a čas uznán. Čas útoku měli kluci nejlepší a tak jsme si odvezli dvě první místa. Soutěž jsme ještě zakončili pokřtěním nových členek a společným obědem.

22.09.12 – Hýskov, 9. ročník Memoriálu Václava Vojty a Tomáše Balka v Hýskově.
Dne 22.září se v dopoledních hodinách konal Memoriál Václava Vojty a Tomáše Balka v Hýskově. Bylo zde osm družstev mužů a pět družstev žen. Muži zaběhli druhou nejlepší štafetu a nejlepší útok. To jim přineslo první místo. U žen to bylo trošku horší. Čas štafety byl čtvrtý a při útoku byly diskvalifikovány. Skončily na 5.místě. Poté jsme se přesunuli na soutěž do Chyňavy.

22.09.12 – Chyňava, 2.ročník Memoriálu Petra Žáčka.
Po soutěži v Hýskově, sbor uspořádal v odpoledních hodinách 2.ročník Memoriálu Petra Žáčka v kasárnách v Chyňavě. Po zahájení soutěže hasiči uctili památku Petra Žáčka položením květin na hrob. Poté začala soutěž v požárním útoku. Každé družsto mělo dva pokusy a lepší čas se počítal. Muži i ženy zaběhli pěkné útoky, ale na první místa časy nestačily. Skončili jsme na druhých místech. Vyhráli muži ze Lhotky a ženy z Malých Přílep- Modré. Večer byl za doprovodu Ládi Horvátha a jeho kapely.